DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

PŘEROV III. dvojzkoušky 28.10.2014
1.běh: 8.místo (1 chyba, zkouška LA1)
2.běh: 8.místo (1 chyba, zkouška LA1)
v součtech 4. MÍSTO
z celkových 24 startujících týmů

A tímto máme splněny podmínky
PRO PŘESTUP DO KATEGORIE LA2


 

PŘEROV II. dvojzkoušky 21.9.2014
1.běh: 2.místo (čistý běh, zkouška LA1)
2.běh: 4.místo (3 chyby)
v součtech 2. MÍSTO

 

COURSING Jezernice
7.9.2014

Parádní coursingové dopoledne v Jezernici. Mety si konečně vyzkoušel běžet v páru. V prvním běhu mu dělala sparing australanda, která nasadila pekelné tempo, ale Mety bojoval na celých 900m, nadbíhal jak to šlo a nevzdal to ani, když se mu střapec ztratil z dohledu. Druhý běh jsme zkusili dát do páru Metyho s krátkosrstou kolií Odynkou a povedlo se :-). Sedli si bezvadně v tempu a Mety na konci vyplodil i krásný zákus. Takže spokojenost veliká. Ještě jednou velké díky Adelce za zorganizování téhle super akce . Už se těšíme na další :-).

 

VĚTŘKOVICE
3denní intenzivka s Kristou Půdovou

14.-16.7.2014

    Pár foteček z agility semináře s Kristínou Půdovou ve Větřkovicích. Skvělé 3 dny s ještě lepší trenérkou, která nám neskutečně sedla. Fotek z tréninku moc nemáme, protože jsme se pekelně soutředili na práci, ale zato fotek z řádění ve vodě je spousta. To si úžívali všichni naplno :-) :-)

 
     
 


 

HRANICKÁ SKOČKA III.
21.6.2014

    Máme za sebou III.ročník Hranické skočky :-). Byl to skvělý den a všechno se vydařilo na jedničku, za což patří velký dík holkám organizátorkám a celému červenému týmu:-). Výsledková listina pro mně s Matýskem znamenala tak trošku zázrak. V jumpingu se nám podařilo vyběhat 3. místo a i přes můj dřkopád při tuneliádě jsme nakonec stáli na bedně i při vyhlašování součtů naší kategorie a odnesli jsme si nádherný pohár za 3. místo :-). Jsem na toho našeho kluka střašně pyšná!!
 

1. běh: AGILITY
6.místo
1odmítnutí

2. běh: ŽABÁKOVA CESTA
3.místo
1odmítnutí

3. běh: NORNÍKOVO BLUDIŠTĚ
6.místo
čistý běh

V CELKOVÝCH SOUČTECH
3. MÍSTO :-)

 
 
     

 

AGILITY INTENZIVKA
s Petrou Hamšíkovou

22.3.2014

 

 

COURSING Radslavice
15.3.2014

 

 

COURSING Olomouc
26.10.2013

Foto: Helísek Photography

   
     
 
     

 

Agility intenzivka s Blankou Potočnou
20.10.2013

 
     
 
     
 
     

KREVETÍ ŠAMPIONÁT
5.10.2013

    Týden po Burčák Cupu jsme s Matýskem vyrazili na další neoficiální agility závody, tentokrát do Hrbolné na 1. ročník Krevetího šampionátu. Počasí nám stejně jako minulý týden opravdu přálo a sluníčko nám svítilo celý den. S matýskem jsme tentokrát běželi v kategorii LA pokročilí. Jako první jsme běželi Jumping, kde jsme se bohužel hned na 4 překážce diskvalifikovali. Opět to byla moje chyba, protože jsem Matýskovi špatně ukázala. V druhém běhu Agility jsme doběhli s jednou chybou. Matýsek přeskočil zónu na áčku, takže jsme nakonec skončili na 4. místě. Ale absolutně nejvíc jsme si s Metym užili poslední běh: tuneliádu. Mety běžel absolutně fantasticky a úžasně rychle, takže jsme doběhli s jedním z nejlepších časů a povedlo se nám předběhnout i většinu boarder colií. Bohužel organizátoři vyhlásili jenom první 4 místa a ostatní zatím nebylo zveřejněno. Takže pouze odhaduji podle času, že jsme se s Metym umístili někde kolem 5. místa. Za krásné fotky děkuju Adelce Bártlové.

1. běh: JUMPING
DISK

2. běh: AGILITY
4.místo
1 chyba

3. běh: TUNELIÁDA
5.místo ??
čistý běh

 

VIDEO

     
 
     
 
     
   

 

 

BURČÁK CUP
28.9.2013

    Na naše třetí neoficiální agility závody jsme se s Matýskem vydali do Lednice, kde se konal 1. ročník Burčák Cupu. Na tyhle závody jsem jela s tím, že budu spokojená, když s Matýskem zaběhneme čistě a o nějakém umístění na bedně jsem ani neuvažovala, protože startovka byla hodně nabitá. Jen v naší kategorii LA začátečníci bylo přihlášeno 24 týmů. Jako první běh jsme absolvovali tuneliádu, kde jsme soutěžili společně začátečníci i pokročilí (celkem 52 týmů). Běh to byl hodně zamotaný a těžký na zapamatování, o čemž svědčí více než polovina diskvalifikovaných týmů. O to víc jsem byla nadšená z našeho výsledku. Doběhli jsme na úžasném 9. místě a před námi byli jen 2 týmy ze začátečníků. Matýsek běžel nádherně a ani jednou nezaváhal. Jako druhý běh byl na řadě Jumping, kde jsme s Matýskem začali taky hodně slibně, bohužel se stalo to, z čeho mám na závodech vždycky strach. Na trať nám vběhl cizí pes, a to přímo do tunelu za Metym. Já jsem byla naprosto vyvedená z míry a Mety očividně taky. Jenom jsem děkovala bohu, že se nic nestalo. Sice jsme dostali 2. šanci a běželi znovu, ale já jsem nebyla zrovna v pohodě, což se na našem běhu podepsalo a doběhli jsme s jednou chybou. K mému velkému překvapení to i tak stačilo na 3.místo. Jako poslední jsme absolvovali běh Agility, kde jsem to nezvládla já a málem jsem narazila do tunelu a pak už se to s námi vezlo, takže jsme nakonec doběhli se 2 chybami a 2 odmítnutími na 10.místě. Ale i tak jsem byla na Matýska strašně moc pyšná, protože se celý den choval úžasně a běhal s obrovským nasazením :-))).

1. běh: TUNELIÁDA
9.místo (z 52 týmů)
čistý běh

2. běh: JUMPING
3.místo (z 24 týmů)
1 chyba

3. běh: AGILITY
10.místo (z 24 týmů)
2 chyby, 2 odmítnutí

 

VIDEO

 

 

COURSING
RADSLAVICE
21.4.2013

       Máme za sebou další krásné coursingové dopoledne, které se vydařilo po všech stránkách. Tentokrát nám přálo i počasí, a ikdyž to zrána vypadalo spíš na déšť, zůstali jsme suší a skoro celý trénink nám svítilo sluníčko. Markétka byla na akci skvěle připravená, takže nechyběly ani židličky, které jsme roztáhli před autem a pěkně v pohodlíčku jsme pozorovali dění kolem nás. Na dopolední běhy se nás sjelo 33, takže bylo na co koukat. S Matýskem jsme šli na řadu jako poslední, takže byl Mety řádně natěšený. V prvním běhu se mu těsně po startu trošku zamotaly nohy, takže ztratil na rychlosti, ale běžel statečně dál až do cíle. Zato v druhém běhu měl nádherný rychlý start a držel tempo celých 550m, až před cílem mu začaly docházet síly, ale zvládl to na jedničku :-))) Je to šikulka. Bohužel video z druhého běhu jsem musela sestříhat, takže toho koukatelného moc nezbylo, ale kameramanovi se asi trošku třásly ruce :-))). Fotky dodám později.

 

VIDEO
Coursing Radslavice
21.4.2013

 

COURSINGOVÝ VÍKEND
Loučky u Oder + Radslavice

9.-10.2.2013

    Coursing jsem chtěla s Metym vyzkoušet už delší dobu a tento víkend se nám naskytla hned dvojitá příležitost si zaběhat. V sobotu jsme spolu s Jančou a Alčou vyrazili na menčí akci v Loučkách u Oder, kde se běhala kratší trať, ale na každého psa se dostalo alespoň třikrát. Nejprve by CouponDropDown">šli na řadu zkušenější psi, mezi nimi i Jančiny australandy Aillie a Debbie a Alčina šeltička Connie a všichni běhali perfektně.  Mety šel na řadu jako začátečník až později. První seznámení se střapcem proběhlo bez problémů a podle mých předpokladů si Mety coursing zamiloval. Super výlet. Dokonce máme i Metyho první by CouponDropDown">video. Díky Jani :-))))

VIDEO z celého víkendu ZDE.

 
     
 


    V neděli dopoledne se další akce konala v Radslavicích na dostihové dráze. Na tuhle akci jsem se těšila už hodně dlouho, protože naposledy se na téhle trati běhalo začátkem listopadu minulého roku a to jsme kvůli výstavě v Praze zmeškali. Takže tento víkend jsme si to vynahradili a ikdyž bylo celé dopoledne pod nulou a chvilku i sněžilo, tak jsme si to s Metym pořádně užili (k dispozici byl i horký svařák :-))). Vedoucím akce byl Milan Oliva, který natahoval střapec na čtyřkolce rychlostí blesku, takže i když se sešlo jen na dopoledne 25 psů všech velikostí (od pražského krysaříka po irského vlkodava), ubíhala akce hodně rychle a za 2 hodiny už měli odběháno všichni. Mety běžel oba dva 450ti metrové běhy úžasně. Krásně sledoval trasu střapce, poctivě vybíral všechny zatáčky a nikde si nenadbíhal. Dokonce ho pochválil i pan Oliva. Mety mi dělal celý víkend velkou radost, takže tohle určitě nebyl náš poslední coursing a už teď se těšíme na další :-))))))))))).